Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Náplň práce Telesales

Misia

Uzatváranie obchodných prípadov bez osobného kontaktu, prostredníctvom telefonickej, emailovej prípadne inej telekomunikačnej komunikácie.

Popis pracovnej pozície

Telesales - predávanie a obchodovanie na diaľku bez osobného kontaktu, pomocou telefonickej a emailovej komunikácie si vyžaduje schopnosť zaujať v krátkom časovom úseku, mať súčasne veľmi dobré komunikačné a veľmi dobré obchodné zručnosti. Vedieť vnímavo počúvať je obvzlášť dôležité práve v prípade telefonického predaja. Spolu so schopnosťou získať potrebné informácie cez telefón patria k základným zručnostiam telesales pracovníkov. Príklad: telesales predajca internetovej reklamy obvoláva svojich existujúcich a perspektívnych nových klientov, konzultuje s nimi jednotlivé reklamné produkty, informuje ich o novinkách a prijíma objednávky.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Telesales

Naspäť

Partneri sekcie